| ana_7298 a întrebat:

De cine va place mai mult de TenTen sau de Temari si de ce? ( din Naruto )

Răspuns Câştigător
| MoonMuse a răspuns:

Temari =^.^=

Eu una o prefer pe Temari in primul rand pentru ca e mai puternica decat TenTen si in al doilea rand ador increderea in sine de care da dovada, cat si atitudinea pe care o adopta in lupta.

Tie de care iti place mai mult?

7 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Temari. Pentru că e sora lui Gaara, lol, şi pentru că seamănă cu mine la caracter în multe situaţii.

| CrisutzuxD a răspuns:

Din cate imi amintesc blonda era Temari nu? Atunci Temari.imi place cum arata si caracterul:X:X

| RoseQueen a răspuns:

Pai,imi place de amandoua in egala masura,se completeaza reciproc ca doua surori. Oricum, amandoua au acel ceva special numai al lor, unic.

| ana_7298 explică:

Eu nu prea stiu imi place de Temari pentru ca are caracter mai de diva si se lupta cu evantaiul. Imi place de TenTen cum e imbracat ( ca are pantaloni ) si e mai retrasa fata de restul fetelor.

| ana_7298 explică:

Excepti : Hinata

| 拉维尼亚 a răspuns:

Normal ca Temari, E personajul meu preferat din tot animeul. E frumoasa, eleganta (mai ales cu evantaiul ala gigantic), foarte puternica, desteapta, dedicata chestiei cu ninja, protectoare. Imi place mult caracterul ei, chiar daca nu semanam mai deloc (am ochii verzi ca si ea), de cand am vazut-o prima data mi-a placut ca era rea si sfidatoare se crede foarte buna luptatoare si chiar este. TenTen este mai slaba, mai moale, cedeaza usor nu stie sa se impuna

| felisbalan a răspuns:

Sunt frumoase amandoua, o prefer pe TenTen pentru ca are un echilibru foarte bun, e indemanatica, si priceputa la haine, si imi place si aspectul ei. Temari, imi place la ea increderea, puterea, vointa, dar la aspect c-am nu-mi place.