| Com3 a întrebat:

Saluttt
Nu știu ce sa fac de craciun și revelion laughing
Pana ieri era stabilit ca ma duc cu parintii la niste rude, si o sa petrecem sarbatorile acolo.
Ma inteleg foarte bine cu acele rude, si nu le-am vazut de mult timp, si abia asteptam sa petrec cateva zile cu ei.
Insa ieri o prietena m-a intrebat daca nu vreau sa ma duc cu ei la munte ( la cabana )
Ei sunt vreo 15, si sa petrec sarbatorile acolo cu ei. bautura, distractie etc.
Chiar nu stiu ce sa fac...
Una e cu parintii si rudele, si altfel cu prietenii la cabana.

3 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Vad in alte raspunsuri ca-ti spun sa te duci la cabana. Dar eu te indemn sa mergi cu parintii la acele rude. Cum ai spus si tu, nu le-ai vazut de foarte mult timp si abia asteptai sa mergi si sa petreci sarbatorile alaturi de ei. Cu prietenii poti merge si alta data, pe prieteni ii vezi in fiecare zi. Sarbatori fericite, si sper sa fii alaturi de cei dragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cabană băh, la cabană.

| BoBByBlack1241 a răspuns:

Omule lasa parintii si rudele chiar daca nu le-ai mai vazut de mult!
Du-te frate la cabana e genial sa petreci timpul impreuna cu prieteni. Daca aveti si bautura muzica si e si grupul mare la cabana singurei... Pune mana pe o fata si face-ti-va de cap! Bafta