| kassy25 a întrebat:

Am vazut acum aproximativ 2 ani un film asiatic (chinezesc, korean sau japonez, nu stiu exact) pe Cinemax. Mi-a placut foarte mult, dar nu imi amintesc cum se numeste si nici nu l-am gasit pe internet dupa datele pe care le stiam. Povestea este despre o fetita care are leucemie, iar parintii ei sunt divortati. Pentru a o putea salva, mama ei trebuie sa faca un copil cu fostul sot care sa-i doneze maduva pentru a putea fi compatibila cu fiica sa. Dar problema e ca ea este recasatorita si desi isi doreste foarte mult sa isi salveze fata, fostul ei sot, si nici actualul, nu prea sunt de acord cu ideea.
Stie cineva cum se numeste? Dau funda. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

S-ar putea acesta sa fie filmul pe care il cauti: My Sister's Keeper (2009) - Viață pentru sora mea