| Rush a întrebat:

Am vazut acum cam 2 ani pe kanal d un film gen criminal/actiune cu niste tineri (si tinere) care au ajuns sa concureze pentru nu stiu ce premiu(cred ca niste bani) dar de fapt era un psihopat cu inca 1 care ii vedeau prin camerele video si ii urmareau mereu...
De la un moment incep sa fie omorati dar nu mai tin minte daca au fost omorati toti ca nu am vazut nici inceputul nici sfarsitul...
Stiu sigur ca nu e vorba de Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), jason, freddy, michael myers ala, niciunu dintre astia ...genul merge si putin, doar putin spre horror(cum sunt cam toate cu criminali)... DAU FUNDA + VOT + CE VRETI

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Cred ca e saw 2

2 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Aaaa scuze.

| Rush explică:

Tu nu ai citit deloc? am zis ca nu e SAW oricare dintre parti