| Rush a întrebat:

Am vazut acum cam 2 ani pe kanal d un film gen criminal/actiune cu niste tineri (si tinere) care au ajuns sa concureze pentru nu stiu ce premiu(cred ca niste bani) dar de fapt era un psihopat cu inca 1 care ii vedeau prin camerele video si ii urmareau mereu...
De la un moment incep sa fie omorati dar nu mai tin minte daca au fost omorati toti ca nu am vazut nici inceputul nici sfarsitul...
Stiu sigur ca nu e vorba de Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), jason, freddy, michael myers ala, niciunu dintre astia ...genul merge si putin, doar putin spre horror(cum sunt cam toate cu criminali)... DAU FUNDA + VOT

3 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

Cred ca te referi la Freerunner.deci erau niste baieti si cateva fete care faceu freerun.la un moment dat un om de afaceri i-a prin cei mai buni 10 alergatori(parca) si ia pus sa alerge pe un traseu pentru 1 milion de dolari, dar lea pus si niste zgarzi la gat si aveau anumite puncte unde trebuiau sa ajunga intr-un anumit timp.si concursul era televizat, iar care nu ajungea la chestiile alea in timpul respectiv ii exploda zgarda de la gat si murea.a ramas doar unul care a termint cursa

| Un1kuL a răspuns (pentru Un1kuL):

Si a reusit sa ii puna zgarda exact oraganizatorului. sper ca asta e filmul la care te referi big grin bafta

| Rush explică (pentru Un1kuL):

Nu e asta dar oricum, multumesc de efort big grin