| Rush a întrebat:

Am vazut acum cam 2 ani pe kanal d un film gen criminal/actiune cu niste tineri (si tinere) care au ajuns sa concureze pentru nu stiu ce premiu(cred ca niste bani) dar de fapt era un psihopat cu inca 1 care ii vedeau prin camerele video si ii urmareau mereu...

De la un moment incep sa fie omorati dar nu mai tin minte daca au fost omorati toti ca nu am vazut nici inceputul nici sfarsitul...

Stiu sigur ca nu e vorba de Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), jason, freddy, michael myers ala, niciunu dintre astia ...genul merge si putin, doar putin spre horror(cum sunt cam toate cu criminali

3 răspunsuri:
| Rush explică:

Banglok ko, este actiune, nu e cu niciun criminal, niciun concurs...

| alexutz2 a răspuns:

Sall! Il st eu. Daca vb amandoi despre acelasi fil nu este vorba despre niste fete la inceput care primesc niste invitatii? Atunci inseamna ca da. Dupacea sunt toti intr-un avion.etc.Dupacea zic ca trebuie sa faca niste revizii cand tocmai in los sa le bage medicamente le baga niste chip-uri in sange.O printesa "Chinezoaica"Isi cauta fratele.

Dupacea incep bataile ca la jocuri cu viata ex"cand dateau un sut le scadea din ace qhestie de sus.Asa raman 4 la final numai fete.Una pierde si raman3.Si un baiat.Le scoate acele chip-uri din sange le baga in niste ochelari.Si ii scoate la licitatie.Nu functioneaza.

Incearca sa scape, deoarece a pus sa explodeze locul unde erau.II zice unui reslingean sa ia bani si sa fuga.dar inainte sa scabe ia paralizat printesa.

explodeaza locul cua cel om rau si fetele raman cu trei barbati pentru fiecare.Iti foloseste?

| gabygabriel a răspuns:

Poate e acesta bangkok knockout