| Rebeeca17 a întrebat:

Pentru baieti : ce gen de fete va plac, slabe, cu forme, plinute, grase. De ce?hee hee

3 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Imi plac femeile cu bun simt, daca scot una intr-un restaurant ma astept sa nu comande trei feluri de mancare plus desert si de baut apa Evian.
Acei barbati care le aleg doar dupa carcasa(aspectul exterior) sunt niste visatori pana se vor arde foarte rau.
Sarbatori fericite!

| 0PopaPorno a răspuns:

Slabute,sa nu fie slabe slabe ca un schelet ambulant. Formele sa fie, dar nu ma intereseaza asa mult.hee hee happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu forme, apetisante day dreaming