| Potti91 a întrebat:

Am vazut anul trecut un film horror... despre 2 surori gemene una parca a murit la nastere si cealalta isi traieste viata normal.Intre timp a doua apare dintr`odata in viata ei si ii traieste viata. merge la scoala in locul ei, pana la urma afla si ea isi taie parul se taie la mana ca sa faca parintii deosebire intre ele.la sfarsitul filmului ea merge sa o infrunte sub un pod si cealalta ii ia viata cu totul.Va rog sa imi spuneti daca stiti numele filmului

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Another Me (2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/another-me-569838/

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Cred ca vorbești de Jessabelle.

| Potti91 explică (pentru Mwha):

Nu e nici ala

| Mwha a răspuns (pentru Potti91):

Esti sigur? Seamănă destul de mult, mai ales faza cu podullaughing

| Potti91 explică (pentru Mwha):

Nu e in carut aia.

| forthewicked a răspuns:

Stranger with my face? thinking

| Potti91 explică:

Nu.ii spun parintii sa se fereasca sa nu se uite la ea daca nu o omoara