| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut cred ca pana in 2006 un film horror pe HBO care incepea cu plimbarea a 2 copii, o fata si un baiat care in timp ce se jucau dau de o groapa care ducea intr-o camera supterana unde era locuinta unui om vampir si unde acesta isi adapostea victimele.nu prea mai am alte indici decat in final cand se ajunge l secventa in lre omul vampir ii prinde pe cei 2 si pe unul singur il omoara parca pe fata nu mai stiu sigur.kre este numele filmului?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Estera, in primul rand iti spun: HRISTOS A INVIAT! Sa ai un Paste fericit alaturi de cei dragi tie!

Legat de film, nu sunt sigur dar s-ar putea sa te referi la Jeepers Creepers(2001 cred), in care fata de care zici tu era jucata de actrita Gina Philips. Cei doi vin acasa in vacanta, cu masina si se intalnesc pe sosea cu o creatura care conduce un fel de tir vechi si ciudat. Din ce mai stiu eu, baiatul este rapit dintr-o sectie de politie(asta e spre finalul filmului).
Stiu insa ca a aparut si Jeepers Creepers 2, in care acea creatura ataca un autocar cu elevi ce veneau de la o competitie sportiva.
Sper ca te-am putut ajuta cu ceva!

| anonim_4396 explică (pentru aladinbeci):

Adevarat a Inviat! Paste Fericit! si mersi mult, mi. a fost de ajutor ce mi.ai sp happy

1 răspuns: