| Pisica18a a întrebat:

Era un film vechi cu vampiri foarte realist și frumos, cam prin 2008 l-am vazut cred, il aveam pe un cd.
O secventa din film, erau mai multi oameni intr-o pestera din pamant si cautau pe cineva parca si sunt muscati unul cate unul de vampiri si transformati. Ca actor principal era un barbat la vreo 40-45 de ani.

Mai era un film, comedie horror. Tot cam de prin 2006-2008 cred.
Secvență : Era un om cu ochelari alaturi de un puști roscovan gras care manca numai dulciuri in fata unei case si omul acela il omoara pe pusti si il ingroapa si un caine ii smulge p*****l pustiului si il duce in fata celui ce l-a ucis, totul se intampla de Halloween.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"film vechi cu vampiri foarte realist"

realist și cu vampiri? Mai incearcă

| Pisica18a explică (pentru sierra1):

Nu m-am exprimat prea bine, realist în sensul că acei vampiri arărau mai mult a lilieci cu piele de om.

Răspuns utilizator avertizat