| markovlascici a întrebat:

Am vazut mai de mult un film la televizor si nu mai stiu cum se numestee... Filmul se petrece undeva in munti unde un avion se prabuseste in care era un barbat si vin ca sa il caute copii ( o fata si un baiat ), acestia il gesesc si ii trimit o funie ca se se prinda tatal lor de ea si cei doi sunt ajutati de un urs ca se il ridice sus. Doar atat imi amintesc... straight face;( pentru raspunsul cel bun dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

Alaska(1996)

| markovlascici explică (pentru Jokerashul):

Multumescc!

| Jokerashul a răspuns (pentru markovlascici):

Cu placere, filmul oricum ii foarte frumos.

| markovlascici explică (pentru Jokerashul):

Stiu... Nu sti un link de unde il pot descarca in limba romana sa fie tradus? sau unde il pot vedea online? sad

| Jokerashul a răspuns (pentru markovlascici):

Nu cred...Eu pot sa-l iau de pe fillelist dar nu am cum sa ti-l distribuiesc.

4 răspunsuri:
Întrebări recente