| Tinkerbell10 a întrebat:

Am vazut mai demult, nu mai stiu exact cand (in fine nu asta conteaza) un film.Era despre o femeie care a luat mai multe monede dintr-o fantana si acelea erau ale unor barbati daca imi amintesc bine,si barbatii ale caror monede erau la acea femeie s-au indragostit de ea,deci fantana cu dorinte si monedele erau magice,si stiu ca unul dintre ei era magician si a zis ca-i da inima acelei femei(meh era mai tanara, nu avea iubit) si chiar si-a scos inima.Va rog sa-mi spuneti despre ce film este vorba chiar sunt curioasa.Mai tin minte cateva secvente, daca va ajuta cu ceva sa vi le spun.Primul raspuns care include filmul primeste funda!

Răspuns Câştigător
| bistarcro a răspuns:

Amor la Roma(When in Rome)asta cred ca e l-am vazut si eu de curand. Funda?

| Tinkerbell10 explică (pentru bistarcro):

Oh,da! Acesta este filmul.Ambele raspunsuri sunt corecte dar primul va primi o funda...totusi e doar o fundawinking