| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film pe A1. Insa nu mai stiu cum se numeste si as vrea sa-l revad.
FIlmul era cu niste adolescenti care erau intr-un parc de distractii, iar ei au vrut sa faca o gluma cu un prieten, asa ca unul dintre ei s-a deghizat intr-un monstru, despre care ei tot vorbisera inainte cum ca ar fi un mit ca acel monstru exista sau ceva in genu.
Cel imbracat in monstru l-a alergat pe tipul caruia ii se facea gluma iar el cand a sarit de pe un acoperis pe altu, acel tip a cazut si i-a intrat un fel de bara de fier prin torace... dupa a murit.
grupul acela de prieteni s-a vorbit intre ei ca sa pastreze secretul, la un foc unde numai cei ce stiau de 'farsa' erau prezenti. acestia s-au jurat ca vor pastra secretu. etc

Pana aici am vazut big grin! imi poate spune cineva cum se numeste va rog? Funda pentru primul raspuns corect.

1 răspuns:
| ilfenomeno18 a răspuns:

S-ar putea destinatie finala 3