| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a întrebat:

TPU demult am vazut un film super si as vrea sa l revad problema e ca nu stiu cum se numeste tin minte ca era ceva cu vampiri era o fata pe nume Bella si mai era un vampir si ei erau indragostiti unu de altu dar el trebuie sa plece nu stiu de ce mai stiu ca ea locuia intr-un oras numit Forcks sau ceva de genu asta.

10 răspunsuri:
| bratzdeea a răspuns:

Twilight

| EduardTPU a răspuns:

Twilight,dar vezi ca de atunci au mai aparut cateva parti ale filmului!
http://en.wikipedia.org/wiki/Twilight_%282008_film%29

| AdriiAnna a răspuns:

Twilight .

| CleverAdvisor a răspuns:

Twillight.

| alexxandra a răspuns:

Filmul se numea twilight si are mai multe parti:Amurg, Eclipsa, Luna Noua si Zori de Zi(care apare prin noiembrie).Si pe vampirul de care era indragostita Bella se numea Edward.

| flory9787 a răspuns:

Funda ?

| Angelina_5144 a răspuns:

Sumerki sau twilight.E super, filmul asta il stieee toata lumea...e luat dupa o carte.amurg.da filmu asta ii in rusa sumerki si toata lumea il stie,adica, ma rog, vad ca nu toata lumea...big grin

| denysuk_7717 a răspuns:

The Twilght Saga

| ela_4410 a răspuns:

Twilight.

| Dennis_7541 a răspuns:

Twilight.