| TraficDeMentosane a întrebat:

Ce film era aseara pe Antena 1? Cred ca pe la 10 jumate, am vazut numai inceputul. Era cu 4 adolescenti cate am facut o gluma, sa sperie oameni, unul s`a inbracar intr-un fel de criminal din filmele de groaza, si si-a pus un carlig la mana, apoi l-a fugarit pe celalalt pe acoperis, planul era ca ala sa sara pe o saltea sa sa scape, dar cineva a mutat salteaua si a murit. S`a imfipt in ceva ascutit de la un tractor, sau nu stiu ce era ala big grin. Ceilalti au jurat ca " o sa moara cu secretul asta", apoi au aratat ca peste un an erau la nu stiu ce petrecere...

In fine nu m`am mai uitat la film straight face.
Cine stie despre ce film e vorba? happy

Răspuns Câştigător
| oveee a răspuns:

Voi sti mereu ce ai facut asta-vara (I Know What You Did Last Summer)

1 răspuns:
| szilard45 a răspuns:

Cand afli sa-mi zici si mie pare interesant=p~