| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o reclama pe kanal d cu 'imi place'. Acolo aratau secvente din mai multe filme in care aparea si Kirsten Dunst. Stie cineva cand este acel film sau daca a fost?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu nu stiu să fi fost alte filme, decat Frivolitate (Tv 1000) si Zâmbet de Mona Lisa pe Kanal D (dar ăsta a fost, pe la inceputul lunii iunie); nu pot sa-mi dau seama de care film vorbesti, eu încă n-am vazut reclama... daca o văd, imi dau seama. Si revin.

| 1000bodies a răspuns (pentru floresdemayo):

M-am uitat pe IMDB si am vazut ca acel film cu Kirsten se numeste Crazy/Beautiful.

Întrebări recente