| cretzu94 a întrebat:

Am vazut o segventa dintr'un film in care iese unu mare dintr'o masina tunata si are tatuat sau asa e tuns pe cap "K2" daca stie cineva astept raspuns

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Filmul este genial, pentru mine cel putin, iar titlul este "Suburbia 13" sau "Banlieu 13"...cred ca asa se scrie. Oricum, dupa ce vezi filmul asta iti recomand si "Suburbia 13-Ultimatum" care este continuare la filmul pe care doar ce l-am mentionat. Poate nu este la fel de bun ca primul insa nu o sa te dezamageasca.Si acum baga o funda mare sa ma simt bine!big grin

| cretzu94 explică (pentru KaterinkaBoy):

Multumesc mult pentru raspuns, chiar am chef sa le vad. Poftim si o funda mare ca sa te simti bine!laughing

1 răspuns: