| Sy0m3ys a întrebat:

Am vazut odata un film care mi-a placut foarte mult si nu-mi amintesc cum se numea.Stiu ca era un tip care cerceta toate locurile despre care se spunea ca sunt bantuite si a gasit ca toate nu erau bantuite si a scris mai multe carti pe tema asta.Si in cele din urma ajunge sa se cazeze la un hotel nu mai stiu din ce oras la camera 1024(daca nu ma insel) si nu-mi mai amintesc ce sa petrecut in camera.Va rog daca imi puteti spune numele filmului

Răspuns Câştigător
| cei7pitici a răspuns:

Se numea camera 1408! un film deosebit acum am sa il vad si eu

| Sy0m3ys explică (pentru cei7pitici):

Multumesc foarte mult

| cei7pitici a răspuns (pentru Sy0m3ys):

Vizionare placuta! cu filmul asta m-am initiat eu in arta filmelor horror! laughing))) Numai bine