| venom05 a întrebat:

Am vazut serialul PRISON BREAK parerea mea este ca e cel mai tare serial! Ce alt serial de genul asta imi recomanda-ti sa ma uit?

5 răspunsuri:
| eatpraylove a răspuns:

Poti incerca LOST desi nu e chiar asemanator
By the way am vazut si eu PRISON BREAK si mi-a placut la nebunie, sunt fan inrait, sper ca te-am ajutat

| Bishop a răspuns:

Dexter.

| Gaannicus a răspuns:

Oz

| mirceasilvyu a răspuns:

Ai putea alege intre foarte multe.
preferatul meu este The walking dead astept sa apara sezonul 3, e foarte apreciat.
Lost, The breaking bad(si acesta e bun), daca vrei sa gasesti o informatie despre ele google it sau cel mai bine uita-te pe youtube...winking

| venom05 explică (pentru mirceasilvyu):

The walking dead am vazut si eu si chiar e tare filmu...si vezi ca apar din 13 februarie episoade la sezonul 2... m-am uitat si eu la lost sunt la sezonu 3, dar ma k-am plictisesc