| DanielBogdan a întrebat:

Am vazut si eu multe filme de groaza dar pana acum nu am gasit nici unul care sa imi placa sau care sa ma sperie cine ma poate ajuta sa gasesc un film de Groaza care intr-adevar sa te sperie laughing si sa nu mai poti dormihappy

Răspuns Câştigător
| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai..Iti dau eu cateva:
1.The Exorcist;
2.Devil Inside;
3. Piranha 3D;
4.A Christmas Carol;
5.The Cabin In The Woods.
Astea sunt cateva dintre filmele horror pe care le-am vazut. Daca vrei mai multe, intra pe http://www.cinemagia.ro/liste/top-filme-horror-5806/.
Iar daca vrei sa vezi daca este vreun film horror la TV, intra pe http://tv.acasa.ro/.

7 răspunsuri:
| Cuniska a răspuns:

Dream House, black Widow, descent (1, 2)

| BiuL a răspuns:

Sinister, Devil, Saw 1, Insidious, Jeepers Creepers, serialul American Horror Story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Mirrors 1 si 2, seria The Grudge (1, 2, 3) si Paranormal Activity (1, 2, 3, 4) :*

| AlleSss a răspuns:

Bunăă.
Final Destination 5 sau drag Me To Hell.

| DanielBogdan explică (pentru AlleSss):

Am vazut ieri Drag me to hell este destul de bun

| BlakeLively a răspuns:

Daca vrei sa nu mai dormi noaptea uita-te la mai multe intro singura zi (2-3)..Atunci chiar n-o sa dormi.

| Achim_Anca_1990 a răspuns:

Intra pe cinemagia.ro si cauta la sectiunea horoor dar din 2000-2008