| copchiluCUîntrebări a întrebat:

Am vazut un film acum cativa ani,vreo doi, trei si in film era cu o fata care s-a despartit de prietenul ei si de atunci tot vroia sa se sinucida. Fiindca nu reusea a angajat un sniper. Iar sniperul nu a vrut sa o omoare. Sniperul fuma si avea dureri de cap curgandu-i sange din cap cateodata. asta imi amintesc. El facea servicii pentru anumiti oameni si omora oameni. asta se intampla in mediul urban. mama sniperului e alcoolica. Filmul e chinez sau japonez, nu pot face diferenta dar cred ca e japonez. cine stie cum se numeste?

3 răspunsuri:
| Daemons a răspuns:

Cred ca l-am vazut aici http://www.totul-hd.info/ Nu stiu sigur oricum intra sunt numai filme hd nai ce sa pierzi!

Răspuns utilizator avertizat