| DonAnonymius a întrebat:

Am văzut un film acum o saptămână şi ceva.Era pe Pro Tv între 23 şi miezul nopţii.Era vorba despre o femeie care după ce a văzut caseta a primit un telefon în care i se spune că va muri peste 7 zile. Apoi face cercetări despre această casetă. De asemenea, o mai văd şi fiul ei şi "aşa zisul" ei iubit.Nu îmi mai aduc aminte nici un nume. Vă rog, ştiţi cumva numele?

Răspuns Câştigător
| ChRoM a răspuns:

The ring... e un fil bun de fapt toata seria e calumea

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The ring-Avertizarea
si eu am vazut doar putin din el, pentru ca m-am speriat rapid big grin

| xCookiieMonster a răspuns:

Da se numeste Avertizarea

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Era vorba de "The Ring "

| terts a răspuns:

The Ring

| SayYesForIceCream a răspuns:

Ceva serie din Scary movie laughing

| Emmmiii a răspuns:

The Ring

| malynn a răspuns:

Hey! e Scary Movie 4

| madalinaaxoxo a răspuns:

The ring e numele filmului

| WithinYourSkin a răspuns:

The Ring... Cand eram mica l-am vazut...si.nu am dormit prea bine laughing A fost pe ProTV? big grin -Funda? big grin

| WithinYourSkin a răspuns:

Wow.Arata cu intarziere raspunsurile straight face si eu credeam ca eram prima rolling on the floor

| Karoline005 a răspuns:

Stiu cum se numeste, pe engleza:call iar pe rusa :звонок,big grin

| Meyou_6472 a răspuns:

The ring

| r3c00l a răspuns:

The Ring

| Me_6906 a răspuns:

Se cheama Comedie de Groaza.si are mai multe parti...foarte bun filmu'