| comabogdan a întrebat:

Era un film (cu Tom Hanks parca) in care o familie (de australieni din cate tine eu minte) avea un fiu plecat la razboi. Dupa un an sau doi de razboi, tatal se hotaraste sa plece dupa fiul sau. Din cate imi aduc eu aminte din trailer la un moment dat, tatal se intalneste in calatoria lui cu un soldat care ii spune cate ceva despre razboi. Razboiul parca era in arabia sau india

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Nu este ala de il cauti tu dar si asta este interesant : Saving Private Ryan (1998)