| MysticWayz a întrebat:

Am vazut un film cu un sarpe intr-un borcan, iar daca scapai borcanul jos si sarpele iesea afara se facea din ce in ce mai mare. Stiu ca un om a scapat borcanul si sarpele s-a facut mare si a inceput sa manance oameni.
Stie cineva cum se numeste acel film? Dau funda. Si daca mai puteti sa-mi mai spuneti si alte filme cu serpi uriasi sau paianjeni uriasi.

Răspuns Câştigător
| Geani96 a răspuns:

Filmul se numeste Mega Snake, iar in traducere "Asasinul tacut". Funda? big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am vazut si eu filmu, nu mai stiu cum se numeste...aseara pe antena 1 a fost anaconda 2

| nonny50 a răspuns:

Bai deci l am vazut! crying Apoi a manacat-o pe maica`sa si asa mai departe, dar nu reusesc sa mi amintesc! crying Sarpele avea o denumre care incepe cu "H" parca thinking

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Nu stiu despre ce film zici tu dar iti pot zice niste filme cu serpi uriasibig grin
Anaconda I, Anaconda II, Anaconda III si anaconda IV(nu ti-l recomand daca nai peste 15 anibig grin ca e interzis sub 18 ani si e facut de america si Romania)

| Mady_3931 a răspuns:

Sarpele se numeste UNTECA dar nu mai stiu cum se numeste filmulsad si eu vreau sa-l gasesc...