| Emy259 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva cum se numeste un film (l-am vazut cand eram mica si nu0i stiu numele ).Va pot povesti ce-mi amintesc din el :o fata intr-o gasca care omoara un tocilar intr-o padure si el devine fantoma care o bantuie pe fata, dar in final ea ii salveaza viata si moare crying.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Invisible (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-invisible-invizibil-17920/

| Emy259 explică (pentru faramatania):

Aceata este, multumesc!

| faramatania a răspuns (pentru Emy259):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

3 răspunsuri:
| Emy259 explică:

Este de acum 6 ani, cred, si altceva: el nu murise de fapt era inca in padure devine fantoma ( dar tot nu moare) si incearca sa comunice cu ceilalti.O,, bantuie'' si pana la urma isi da seama ca nu era asa de rea cum parea si reuseste sa-i vorbeasca. Poliltia afla unde este elsi il duc la spital, ea este umarita de politie si impuscata, dar nu moare, in timp ce voia sa mearga la spital la el. Ajunge dar impuscata rau, mama lui nu-i da voie sa intre in salon dar pana la urma il aude si ea pe fiul ei (inca fantoma)care ii zica sa o lase sa intre si o lasa. Atunci moare si el isi revine.In final fratele fetei se intalneste cu acel baiat si ii spune ca a scris pe un avion de jucarie,, BUNA ANNA '' pentru al lansa sa-l vada sora lui care a murit.sad