| adelosh a întrebat:

Am vazut un film prin 2002 nu mai stiu cum se numea dar imi amintesc tot ce se intampla...era vb de o fata care lucra la un spital, in timpul asta a murit maiksa si apoi o tot bantuia.se ducea fiksa la cimitir si intr-o zi a lesinat acolo iar cineva a aruncat-o peste maiksa.si aia s-a miscat... puii mei.care stiti?

3 răspunsuri:
| DontForgetMe a răspuns:

Cauta`ti un film mai serioswinking >big grin

| Larisa_8916 a răspuns:

Zi tot filmu ca iti spo daca l-am vazut

| adelosh explică:

Era o fata care lucra la un spital cred ca era asistenta in timpul asta i-a murit mama(era o femeie blonda cu ochii verzi). intr-o zi s-a trezit ca o bantuia aia s-a speriat si s-a dus sa-i puna flori la mormant...acolo iar i-a aparut chipul ala ciudat si asta de frica a lesinat.a ajuns acasa am impresia ca era si casatorita ca povestea ce i se intampla si nu o credea nimeni spuneau toti ca e nebuna.Au dezgropat-o, si cand a ajuns pe masa la medicul legist au realizat ca e fantoma(strigoi)As vrea sa-l revad pentru ca m-am sperit f tare atunci, dar numai stiu cum se numestesad