| Daria a întrebat:

Am vazut undeva ca Sadhna si Ranvir din serialul "Culoarea fericirii" vor muri.Este adevarat? Daca da, de ce? Merci.

Răspuns Câştigător
| HellYeahChristine a răspuns:

Da vor muri. Poti citi toata povestea aici http://en.wikipedia.org/wiki/Sapna_Babul_Ka...Bidaai Oh btw are 739 de episoade :D

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa este in filme de unde dracul vrei sa stiu eu. cu drag prietena lui ranvior din serialul culoarea fericirii. ne-am mutat in Romania. pa. va pupa ranvir pe obraz!