| FreeLancerAnimațion a întrebat:

Am voie sa incarc videoclipuri taiate din filme cu subtitrare, pe Tiktok?

2 răspunsuri:
| Emy52 a răspuns:

Da, dacă faci înregistrare ecran
Dar e o problema... dacă ajungi sa faci zeci de milioane de vizionări și să primești bani MULTI MULTI BANI de la tik tok, este posibil să te contacteze pe email pentru drepturi de autor. Crede-mă, s-a întâmplat, dar nu se va ajunge la așa ceva
Îți dau un exemplu: ai văzut acele video-uri de pe tik tok cu spoilere Wednesday cu secvențe din film? Ei bine, poțiwinking
Bafta, sper că ți-am fost de ajutor!

Funda? :')

| FreeLancerAnimațion explică (pentru Emy52):

Ok sper sa fie asa deoarece am mai avut alt cont am incarcat tot asa si miau blocat contul definitiv si nu stiu de ce