| Echiinox a întrebat:

Cum pot să încarc videoclipuri pe facebook mai exact un "anime/desen"... îl postez dar...de fiecare dată când încerc să îl vizionez îmi dă fără subtitrare, mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Exista formate video, flv, mp4, care integreaza subtitrarea pe film. Daca sunt separate sau nefixate pe secventa video, episodul pe care il incarci nu preia si subtitrarea. Ai nevoie de un convertor video care sa-ti faca clipul in format flv sau mp4 si care sa preia si fisierul cu subtitrare atasat sau inclus.

1 răspuns:
| m3m3sje a răspuns:

Pai t-il da fara subtitrare pentru ca nu ai atasat-o tu in videoclip (iti trebuie un program pentru "lipit" subtitrarea sau daca nu descarca de pe alte site-uri cu subtitrare integratawinking