| Bishop a întrebat:

Cu ce program pot lipi subtitrarea de film? Adica sa nu mai fie nevoie sa incarc subtitrarea separat, sa fie inclusa in film. Intreb nu pentru ca mi-e lene sa incarc subtitrarea ci pentru ca vreau sa-mi bag niste filme pe telefon si nu am cum sa incarc subtitrare acolo.

4 răspunsuri:
| Bishop explică:

Woopshee hee
imi cer scuze ca am repetat intrebarea, dar dupa ce am dat "adauga intrebare" mi-a cazut netul si am crezut ca nu s-a aprobat si am mai scris inca una big grin

| TzaCaNeL a răspuns:

Pe mine ma enerveaza bugul ala cand dai raspunsuri.

| chelutzul a răspuns:

Avi recomp da ca sa lipesti cu programul asta subtitrarea trebuie facuta cu aegisub

| taly01 a răspuns:

VoxSub... daca ai vreo nelamurire... add taly_01 si te lamuresc happy