| ErzaUzumaki a întrebat:

Anime-uri gen vampire knight?
p.s vreau si mica descriere daca se poate

Răspuns Câştigător
| Cretu_Daniela_2003 a răspuns:

Paii nu st prea multe de genul asta dar cred ca asemanatoare sunt

Diabolik Lovers (2 sez si sez 3 apare in 2019-2020)
La comanda tatălui ei, Yui Komori merge să trăiască într-un conac izolat, reședința celor șase frați Sakamaki: Shuu, Reiji, Ayato, Kanato, Laito, și Subaru, o familie de vampiri. Deși la început frații sunt confuzi din pricina sosirii fetei, își dau seama repede că ea este viitoarea lor „mireasă de sacrificiu". După întâlnirea cu frații, Yui începe să se întrebe de ce tatăl ei a trimis-o acolo și de ce simte o durere în piept. Cu fiecare frate, unul mai sadic decât celălalt, viața lui Yui ia o întorsătură ciudată în noua ei casă. Când zilele ei se transformă în nopți nesfârșite, iar fiecare frate îi promite că o va face a lui, Yui cade pradă și mai adânc nebuniei și extazului.

Devils Line (NOU APARUT)
Anzai, jumătate vampir, și Tsukasa, o fată normală. Vampirii par să trăiască printre oameni. Bineînțeles că guvernul nu știe de existența lor, deoarece înfățișarea lor nu diferă de cea a oamenilor. Ei, de asemenea, nu beau sânge, dar când le este poftă sau se enervează, pot deveni monștri de necontrolat.

DACA ESTI SLAB DE INGER NU TE UITA LA DEVILS LINE E +18(VIOLENTA)

Le gasesti pe amandoua pe Anime Kage. ^-^