| Toffifen a întrebat:

Ce anime-URI Cunoaște-ți de gen :romantic,acțiune,comedie. Asemănătoare cu Inuyasha,Nana,Vampire Knight, Blood Lab. (Aștept recomandările voastre si dacă se poate o mica descriere a anime-ului)....MULTUMESC happy

6 răspunsuri:
| Lovepets a răspuns:

Pai ar fi Kaichou wa maid-sama, Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Skip Beat, Paradise kiss, Mew mew, Honey and Clover, Sword Art Online. Cam atat imi vin in minte acum, spre ca te-am ajutat :3

| ryuu a răspuns:

Hey!
- Shakugan no Shana (3 sez)
- Zero no Tsukaima (4 sez)
- Rurouni Kenshin
- Omamori Himari

Vizionare placuta!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Romantic
Gravitation
Honey & Clover
Mirage of Blaze
Actiune
Kiddy Grade
Comedie
Slayers

| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/

| bivolcarolincic a răspuns:

Salut fan anime, mie mi-a placut la nebunie animeul kaichouwa maid sama l-am vizionat de 2 ori priveste te rog pe youtube ca ma doare deja mina sa scriu atit, Special A,Rosario + Vampire, lovely complex, B gata H kei, Kimini Todoke, Inuyasha, Kamisama Hajimasta, Full metall panic. Sper sa-ti placa.

| Ade30 a răspuns:

Sukkite Ii na eu(Say i love you)