| tibikemihai1 a întrebat:

As dori sa am o frizuri ca a lui Robert Pattison din Twilight. As dori sfaturi ce gel de par sa folosesc sau spuma, ce balsam de par, orice sfat este binevenit.

Răspuns Câştigător
| predutancuta a răspuns:

Pai nu e deloc greu.Dar pentru ca sa obtii acea freza ca a lui (si sper ca nu te referi la freza recenta de acum din ianuarie, ca am vazut ca s-a tuns periuta aproape din cauza unori tranformari pe care le-a suferit la unele filmari)Deci tu probabil iti doresti freza care l-a consacrat iar pentru asta trebuie sa iti lasi parul sa iti creaca mai mult, asa cum il avea si el si trebuie si parul sa fie un pic ondulat ca altfel nu o sa stea chiar exact ca al lui. Dupa ce iti creste cel mai indicat e sa te duci la un salon cu o poza in care iti place tie cel mai mult cum arata Rob si sa le ceri doamnelor de acolo sa iti faca si tie o freza asemanatoare cu a lui si sa te invete cum sa iti dai cu spuma.Nu e nimic greu avand in vedere ca freza lui e mai mult un par ciufulit,dar cu stil:d Si mie imi place parul lui dar nu cred ca avantajeaza pe oricine, depinde si de forma fete si de culoarea parului, daca vrei sa arati la fel ca el.Bafta si sa ne anunti cand ti-a iesit freza, poate si o poza cevabig grin:*

| tibikemihai1 explică (pentru predutancuta):

Doamne ajuta !

| tibikemihai1 explică (pentru predutancuta):

Trebuie sa am un par moale sau poate sa fie si putin aspru. Nu am parul de fir foarte moale, am inceput sa folosesc un balsam de la pantene. Samponul este singurul care mi se potriveste perfect si balsamul sper sa fie la fel big grin

3 răspunsuri:
| predutancuta a răspuns:

Pai cred ca este mai bine daca ai parul mai aspru pentru ca poate sa stea cum il faci tu,iar ca sa il mai imblanzesti un pic,da,cu balsam e foarte bine, ca devine mai matasos.Ti-as recomanda sampon si balsam de la Matrix, sunt foarte bune.Si prietenul meu foloseste si nu mai are matreata deloc plus ca parul ii straluceste mai mult si arata mai sanatos. Daca te intereseaza produsele astea le gasesti pe dasolutii.ro Succes!