| katherine585 a întrebat:

Twilight sau The Vampires Diaries?
Robert Pattison sau Ian Somerhalder?
Motivati!

6 răspunsuri:
| dede070707 a răspuns:

The Vampire Diaries, dupa parerea mea, nu se compara cu Twilight! Plus ca The vampire diaries este serial, si mult mai frumos!
Si normal, am ales The Vampire diaries, il voi alege si pe Ian laughing e minunat! nu se compara cu Robert, si la aspectul fizic. nici sa nu mai vorbim!

| dede070707 a răspuns:

The Vampire Diaries, dupa parerea mea, nu se compara cu Twilight! Plus ca The vampire diaries este serial, si mult mai frumos! happy
Si normal, am ales The Vampire diaries, il voi alege si pe Ian laughing e minunat! nu se compara cu Robert, si la aspectul fizic. nici sa nu mai vorbim!

| TheFictionist a răspuns:

Twilight,dar asta nu din cauza actorului sau a variantei ecranizate, ci pentru felul de a scrie al lui Stephenie Meyer, pentru că a ştiut să pună în valoare fiecare moment.

| Basketball23 a răspuns:

Twilight. Robert Pattison pentru ca robert pattison este cel mai frumos barbat din lume aseara a fost primul film di seria twilight.isi joaca bine rolul pare speriat cand trebuie sa fie speriat nervos si are toate atuurile necesare unui barbat ca sa zic asa perfect...asa ca te sfatuiesc sa tii ai mult cu el eu nu zic ca ian somerhalder nu e frumos dar totusi seria twilight a inceput inaintea erei VAMPIRES DIARIES deci tot twilight sunt cei originali pentru ca producatorii acestui film vampires diaries s-au luat dupa acest film au creeat si carti si ma rog oricum eu zic twilight si robert pattison :*:*:*:*:X:X:X:X te pup.

| Arina_2904 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. In materie de poveste, eu as alege Twilight. Cartile sunt extraordinare, filmele bune si ele. In materie de actori, eu personal, l-as alege pe Ian Somerhalder, dar e chestie doar de gusturi personale in alegerea asta.

| AndreeaPop a răspuns:

Eu ales The vampire diaries si LOGIC pe Ian Somerhalder. Si... apropo, cartile The Vampire Diaries sunt din 1991 asa ca nu cred ca ei s-au luat dupa Twilight.