| lucu a întrebat:

Zac Efron sau Robert Pattison? Mie imi place mai mult de ZachappySi urasc Twilight

25 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Eu zic ca Zac Efron e mai dragut decat Robert Pattison, dar dupa parerea mea Robert Pattison joaca mai bine decat Zac Efron. Dar acum fiecare cu gusturile lui.Si parca se zicea ca ''Gusturile nu se discuta''big grin

| viatadecacatt a răspuns:

Zac Efron este mai frumos, de Robert nu e vorba ca nu imi place pentru ca nu imi place twilight, dar nu imi place figura lui asa.

| adryyy a răspuns:

Zac love strucklove strucklove struck absolut love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robect Pattinson insa si Zac este ff frumos :X:X:X oricum "gusturile nu se discutatongue".
Funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zac, Zac, Zac e cel mai sexy smug si mai dulce love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orlando Bloombatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zac :X e mai frumos si mai dragut decat Robert Pattison.Nici mie nu imi lace Twilight happy

| Paul_Gabryel_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt fan robert pentru ca este un actor bun care are mai multe filme decat twilight cum ar fi Remember me, Water for elephant, Cosmopolis etc..Pe langa Zac care imi da greata cand vad cum joaca in filme. Daca ras meu ti se pare corect poti sa dai funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert este opusul lui Zac. Sau asa cred eu laughing
Imi place Robert. Pe cand Zac adora faima si alte lucruri Robert isi vede de viata si nu da mare importanta lucrurilor.
La fizic : Tot Robert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert pattinson normal el este superb:X:X:X si a jucat in multe filme si inca joaca are foarte multi fani iar twilight saga este un film bestial la fel si cartile pe care vi le recomand :Xlove struck zac nu prea are multe filme de HSM beah! insa rob... mmm e superb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zac e cel mai dragut, dupa parerea mea atrage mai mult ca Robert si are cel mai frumos zambet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar zac efron eu nu am vazut twilight si nici nu imi doresc poate doar in lipsa de orice alt program penibil de la tv, dar gusturile nu se discuta, chiar daca la unii nici macar nu se pot numi gusturi

| hamsterx a răspuns:

Zac e mult mai dragut decat robert.ca actori sunt amandoi la fel de buni, robert nu joaca numai in twilight, va mai juca intr-un film care se va lansa anul asta din cate am auzithappy

| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca Robbig grin...
si Twilight e frumos.:X

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Zac Efron... e mult mai dragutwinking; x
mie imi place Twilightlove strucktongue

| ruxybelle a răspuns:

In primul rand ca sa stiti laughing Robet Pattison si cu Zac Efron au cncurat mai de mult pentru un rol in numaistiu ce fim... bineinteles ca rolul l-a castigat Zac
Sincer mie Zac mi se pare mul mult mai dragut love struck in primul rand Robert Pattison e cam neingrijit (am citit un interviu cu el in care scria ca se spala pe corp doar atunci cand simte ca miroase :O:Olaughinglaughing ) Eu il prefer pe zac love struck e super frumos si foarte talentat... Fundita? laughinglaughing glumeam... fundita o vei da celui care merita cu adevarat happy pupicii

| ruxybelle a răspuns:

Http://zac-efron.myforum.ro/-vp37.html, uite aici vei gasi un interviu cu zac efron;) e in romana

| d33a a răspuns:

Robert pattison love struck love struck love struck

| emy_8408 a răspuns:

Zac Efron e mai dragut, dar il prefer pe Robert Pattinson joaca mai bine.Parerea mea.hee hee

| anca_7959 a răspuns:

Robert Pattinson e mai sexy, iar Zac este mai copilaros.

| denise_9126 a răspuns:

ROBERT de 100000 de ori. Un barbat care este preocupat chiar asa de mult de cum arata ( Zac Efron) si isi face operatie la nas...:O pentru ca el crede ca nu e destul de cool, mi se pare mult prea exagerat, penibil si... adica ce barbat e el, daca prietena lui nu are nici o operatie si el are straight face in fine si ca actor e destul de slab,( ii sunt cunoscute doar doua filme hsm si 17 again ) adica nu se compara cu Robert care a jucat in mult mai multe filme si are acel ceva special cand interpreteaza un rol.( stie foarte bine, cum sa intre in piela personajului si atunci pare totul foarte real). Precum am mai spus Il prefer pe Robert e de 100000 de ori este "mai barbat" decat Zac din toate punctele de vedere.

| Anabel a răspuns:

Robert :X si nu pentru ca joaca in twilight happy

| ceamaimarefanaaluimileycyrus a răspuns:

Amandou niste prosti stai linistit

| Cata_3425 a răspuns:

Zac e cel mai tare dintre toti:X

| CrazZy a răspuns:

Zac e super tare si nu o merita nici pe vanessa nici p Ashley. Cat despre Rob... mie nu imi place deloc, dar urmaresc tote filmele Twilight din cauza ca sunt un mare fan al vampirilor :X...