| andreea1405 a întrebat:

As dori si eu un film horror! Am vazut foarte multe filme de acest gen, si tin sa mentionez ca doresc unu horror, dar nu sf! Nu gen saw, ci un film sa fie cat de cat posibila nu ireala intamplarea. Ca sa dau cateva exemple care le-am vazut: The Orphan, One missed call. the ring, final destination, drag me to hell, case 39, etc...un film pe gustul meu si pe care nu l-am mai vazut va primi FUNDA!

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

The walking dead! vezi poate iti place. Daca ai bunatatea dai si tu de la episod 1; 0

| andreea1405 explică (pentru Narfundo):

Iti multumesc pentru recomandarea facutahappy din pacate nu am timp sa urmaresc un serial, din acest motiv am cerut film! Daca imi poti fi de ajutor cu film ar fi ok! mersi

| Narfundo a răspuns (pentru andreea1405):

Daca ma intrebi, filme care m-au marcat in tinerete" au fost 28 Day's later, The emitvile horror le-am tinut minte ca filme tari horror.In ziua de azi gaseti numai prostii cu extraterestrii, iti vine sa si razni nbi, numai horror nu sunt astea.

| Narfundo a răspuns:

Hm.stiu foarte multe filme si lucruri spre categoria aceasta care observ ca te atrage.Baga id-u meu alexandru_Alex27. Am sa iti gasesc, acum nu imi vin in minte toate.

| IulianDBI a răspuns:

The Texas Chain Saw Massacre

| catalin011 a răspuns:

Fingerprints