| mgtow a întrebat:

As vrea niste filme de groaza in care se fac experimente cu oameni. Sper sa cunoasteti macar 1/2 filme de acel gen.

Răspuns Câştigător
| Marley1 a răspuns:

Autopsy

8 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Încearcă The Human Centipede (First Sequence) (2009). Ideea e macabră şi originală. Merită văzut dacă ai stomacul tare, pentru că ţi-l întoarce pe dos de-a dreptul. Sau Autopsy(2008).
Baftă!

| AG a răspuns:

Mi s-a facut rau la filmul astarolling on the floor The human centipede. E un experiment ciudat al unui chirurg nebun.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu ştiu de seria "Saw", şi de "The Human Centipede".
Uite nişte trailere:
http://www.youtube.com/watch?v=IX8fKLjC__c&feature=player_detailpage#t=54s
http://www.youtube.com/watch?v=qvK2jwMXLS0

| IloveDamon a răspuns:

Saw 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrong Turn, de la 1 pana la 5 parca. Eu am vazut 1, 2 si 3 si nu m-au dezamagit.

| JESSARYA a răspuns:

laughing)))
in loc sa citesc "se fac experimente " am citit " sa fac experimente"

| cristi13_1825 a răspuns:

Nu este acelasi gen care vrei u dar uitate la mirors 2 e cool

| Crista123 a răspuns:

Incearca Hostel, e super bun