| Petruta2012 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste seriale su despre ce este vorba in ele(in afara de one tree hill, vampire diaries, the bing bang theory, true blood, teen wolf, how i met your mother, two and a half men)Fundaa

Răspuns Câştigător
| karin1891 a răspuns:

Heaven
Charlie's Angels
The lying game
The O.C
Skins
The secret circle
sper ca te am ajutat...astea le am vazut si eu in afara altora care sunt deja scrise! poti vedea descrierile pe http://www.cinemarx.ro

5 răspunsuri:
| adriana9000 a răspuns:

Pretty little liars.Cred ca e singurul care nu s-a scris.

| Didiana11 a răspuns:

The new girl si poti sa cauti si pe internet despre ce este vorba
Big ban teory
sex and the city
friends
naruto
naruto shippuden
modern family

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Dr. House M.D. cel mai tare ii face pe cei din jurul pers principal sa se simta niste idioti
Grey's anatomy medicina si nu numai
Supernatural, vampiri demoni spirite
Weeds
party down
3rd rock
mad men

| biαηcα a răspuns:

Supernatural; The secret circle

| NoPersonMe a răspuns:

Dark Angel
Mesaje de Dincolo
Gossip Girl
Sanctuarul
NCIS:Los Angeles
Heroes-trebuie neaparat sa-l vezi
Fringe