| alwayssmile a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati cateva seriale, nu o lista copiata de pe net,cu o mica descriere. As vrea ceva interesant care te tine in suspans. am vazut TVD,the lying game, pretty litlle liars, hellcats, 2 broke girls si un pic din the secret circle.

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Ceva nou şi foarte fain este Da Vinci"s Demons.
Dacă vrei ceva comedie-aventură încearcă Charmed sau Friends.

| Rebecaa14 a răspuns:

Gossip Girl, True blood, Teen wolf.

| UtilizatorulN a răspuns:

Familly Guy, Naruto, Hellsing etc. Astea sunt anime-uri epice. Ca si seriale (film): Dr. House, Dexter, Hannibal. Sunt bestiale.

| cristy3991 a răspuns:

2 and a half men. Merita!