| EpicLove a întrebat:

As vrea sa revad un film pe care l-am vazut de mult cand eram mai mica insa acum nu mai tin minte cum se numeste ...cateva detalii poate va atrag atentia ...stiu ca era vorba despre un cuplu iar pe la sfarsitul filmului ei gasise o balta langa un copac iar acea apa era "magica" sau ceva de genu si daca ei beau din apa aia deveneau nemuritori. Stiu ca el a baut si a plecat undeva si cand s-a intors ( probabil dupa iubita lui ) ea murise pentru ca nu luase din apa. Daca ma-ti putea ajuta sa gasesc filmul ar fi minunat.

Răspuns Câştigător
| Marina92 a răspuns:

Cred ca acesta e filmul pe care il cauti: https://www.youtube.com/watch?v=yQMOqnDZqe4

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Filmul se numeste Tuck Everlasting.