| DaymonD17 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste filmul in care personajul principal era iubitor de muzica clasica, lucra ca manipulant la un restaurant, bunicii i-au spus ca la nastere i-a fost inlocuita inima cu una de babuin, iar la sfarsitul filmului, a fost pentru prima si ultima oara la un meci de hochei unde a si prins pucul iar in drum spre casa cu prietena lui, pe care o salvat-o si supravegheat-o a murit. Fata a primit in dar discurile cu muzica clasica din partea lui.Sugerez ca este un film vechi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Untamed Heart (1993)
http://www.youtube.com/watch?v=OrHKg87fUCc

| DaymonD17 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc frumos!

| DaymonD17 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune de unde pot lua acest film? Multumesc anticipat.