| AlexandruCosmin a întrebat:

As vrea sa vad si eu un film e vechi am uitat anul si numele doar in mare pot spune cate ceva si poate ma ajuta cineva este vb de 5 insi li se strica masina intr-o padure acolo vor da de necazuri vor da peste niste monstri sa zic asa arata groaznic vor da de casa monstrilor unde vor avea o surpriza arata ca un parc auto dau acolo de o gramada de masini toate victimele lor acolo aveau masinile in fine nu stiu exact sa ma exprim dar daca ma ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| MihaiMarius1988 a răspuns:

Wrong turn 1 e filmul

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Daca era comedie, poate e asta http://www.imdb.com/title/tt0102558/