| Lisse_Anne_2000 a întrebat:

As vrea si eu niste filme foarte foarte horror, ca sunt cu niste prietene si nu stim foarte multe filme de genul acesta... va rog sa imi dati cele mai de horror filme pe care le stiti voi rolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D (2013),The Cabin In The Woods (2012),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),[Rec] seria, Friday The 13th (2009),Insidious 1 și 2, Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Antiviral (2012),Cabin Fever 1 și 2

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Cabin In The Woods
Friday The 13th
The Unborn

Vizionare plăcută! big grin

| Lisse_Anne_2000 explică (pentru OnuOnulică):

Am vazut the cabin in the woods ieri... a fost misto
Oricum mersi mult laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Conjuring (2013) sau Mirrors 2 (2010). Te sfatuiesc ca la Mirrors 2 nu o sa te mai uiti in oglinda noaptea. Groaza placuta!

| girl971 a răspuns:

Eu stiu,, Papusa Chucky,,.Nu prea ma uit la filme de groaza dar asta e super. Sper ca am ajutat.

| Lisse_Anne_2000 explică (pentru girl971):

Ai ajutat destul de mult... mersi happy