| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un film cu ceva fantasy, sau psihologic, sau mister, presarat cu un pic de romance. Ceva in genu spiderman homecoming sau ready player 1 sau the belko experiment. Dar nu cu foarte mult romance, precum titanic sau mai stiu eu ce. funda! dati cat mai multe va rog ca sa am de unde alege. (doar filme, nu seriale, si pot fi si filme anime)

multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| smihai23 a răspuns:

Am ales câteva din filmele mele:

Lucy
Gods of Egypt
Limitless
Divergent
The Maze Runner
Elektra
In time
Push
Jumper
The Huntsman: Winter's War
Logan
Passengers
The host

Vizionare plăcută happy

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da ar fi multe si posibil nici sa nu te uiti sau sa zic unele pe care le-ai vazut, ramanand doar un comentariu aiurea la o intrebare, care incepe sa piara in timp incet incet sad

Dar daca o luam pe rand... Inception?

| mastadont a răspuns:

Fantastical beasts and where to find them, se petrece în lumea lui Harry Potter doar că sunt alte personaje.

| Vasile6574 a răspuns:

"a monster calls" stiu ca denumirea seamana cu un film horor dar acest film are mai multa drama sper sa-ti placa.