| Zerg a întrebat:

Asa, o intrebare pusa de plictiseala. Cum va imaginati ca ar arata un "varcolac"?

7 răspunsuri:
| pdannysan13 a răspuns:

Pai poti sa ti-l imaginezi ca un lup foarte mare in picioare dar merge si daca iti imaginezi un om care ar deveni blanos.
undeva adevarul e la mijloc.
important e sa-i nimeresti fata cum trebuie. mare si paros si musculos e usor, dar fata.
fata ii va fi lunguieata ca la un lup? sau ii vor ramana trasaturile umane si devin doar mai dure?

| Zerg explică (pentru pdannysan13):

Totusi, de ce aproape toata lumea isi imagineaza ca varcolacii sunt cam jumatate lup jumatate om...Deci NU sunt san twilight ...ma rog am azut doar o parte din film, care nu mi-a placut deloc. Cat despre fata, probabil lunguiata, asa mai de lup.

| SkyIsMyLimit a răspuns:

Buna intrebare! Cred ca ar fi un om lup..cu mult par pe corp..cocosat,cu colti si intr-un cuvant neobisnuit de ciudat fata de oamenii normali..defapt,este pe locul trei intre celle mai ciudate lucruri pe care le-am vazut in filme, seriale sau chiar in viata cotidiana(primul loc)
Uite topul:
-oameni ciudati
-vampiri
- varcolaci
-alti monstri

| KingMidas a răspuns:

Cam ca maica-sa lu basescu

| Zerg explică:

Nah Ombladon laughing Aia e o afectiune rara. Cu toate ca...e cam blanos

| oNNeRuNN a răspuns:

Un varcolac ar arata: e cu corpul de lup cu dintii(canini) ascutiti(mari) funditA?big grin