| elena999 a întrebat:

Astazi am vazut filmul,, Paranormal activity 1". Vreau sa stiu daca filmul este inspirat din lucruri care s-au intamplat.Si puteti va rog sa imi explicati finalul, pentru ca eu sunt mai fricoasa din fire si cand am vazut ca ceva vine peste camera m-am speriat si am stins.

3 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Wow in sf cineva care s-a uitat la filmlove struck
Da absolut filmul este adevarat adica toate partile pentru ca sunt 3.
Eu m-am uitat la, Paranormal Activity 2 si 3.
Am vrut sa ma uit si eu la 1 dar nu am apucat.sad
Chiar imi pare rau ca nu iti pot spune ce s-a intamplat.
Dar te rog sa te uiti si al 2 si 3 ca merita.winking

| NANANAHehh a răspuns:

Nu te mai uita>))eu nu ma uit prea des si daca m-as uita singuri nici nu voi mai dormi si voi face pe loc infarct(doar la cele very scary)

| NANANAHehh a răspuns:

Nu te mai uita>))eu nu ma uit prea des si daca m-as uita singura nici nu voi mai dormi si voi face pe loc infarct(doar la cele very scary)