| Grimalkin a întrebat:

Pentru cei care au vazut Paranormal Activity. Imi puteti face un rezumat al filmului? Vreau parerea voastra, nu de pe net.

3 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Este vorba despre doi iubiti care locuiesc impreuna. Fata stie ca are legat de ea un spirit inferior (demon) de cand era mica, baiatul vrea sa se convinga si incepe sa filmeze (chiar filmul propriu-zis), in fiecare in timp ce dorm lasandu-si camera aprinsa sa vada daca se intampla ceva. In primele zile nu se intampla mai nimic, dar cu timpul incep sa se tranteasca usi, sa se sparga tablouri. Apoi devine si mai si. tipa in cateva seri este posedata, ridicandu-se din pat si stand asa timp de ceva ore (si ora este scrisa in josul filmului), iar pe la final se trezeste pe la 2am posedata, sta asa ceva timp, apoi pleaca jos, acolo nu stiu ce s`a intamplat pentru ca, camera nu putea zbura dupa eahee hee. Trezindu-se incepe sa urle, tipul se duce dupa ea, el moare, ea moare, dar se demonul intrand iar in ea se intoarce in dormitor se apropie de camera si gata filmul. Se intampla mai multe, dar am mai uitat. Oricum asta e esentialul si eu iti recomand sa te uiti. happy

| Bloo2 a răspuns:

Nici macar nu e horror laughing

| annnnnnnaa a răspuns:

Hm, e o prostie de film.
intr-adevar nu prea e horror. Sunt doi iubiti si el se muta in casa ei. Ea are un trecut utin neobisnuit si e urmarita de un demon sau ceva de genu si el n-o crede. fiind incantat si curios pe tema asta dar cand fenomenele stranii incep sa se desfasoare se sperie si el. filmeaza totul si se intampla tot felul de chestii. La fel cum a zis mari, fata, in cateva nopti la rand, se trezeste la miezul nopti si, parca posedata, sta in picioare langa pat vreo 2-3 ore, dupa care pleaca jos si el o gaseste dimineata, iar ea nu-si mai aminteste nimic. In final, fiind iar posedata se trezeste iar noapte si merge intr-o camera. el, dimineata merge sa o caute si intrand in camera ea il omoara. probabil, cum a zis mari, se omoara si ea. si se intoarce in camera leganandu-se pe podea, langa pat, cu cutitul in mana. Prieteni de-ai lor vin la ei si intra incasa cand acestia nu le raspund la usa. prin urmare si ei sunt ucisi. E o porcarie. happy anyway