| kUuKii a întrebat:

Astazi colega mea de banca mi-a povestit despre un film de dragoste, care a uitat cum se numeastraight face Era vorba despre doi colegi[un baiat si o fata] care erau si cei mai buni prieteni. Apoi fata s-a indragostit de el, el uneori o lasa pentru ceilalti prietenithinking si in final s-a indragostit si el de eastraight face Chiar as vrea si eu sa vad filmul. Cei care stiti dsp ce e vorba, spuneti-mi si mie cum se numestepuppy dog eyes fuuunda.

7 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Vreau doar sa stiu daca in film exista si scene de sex, porno, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flipped

| Tinkabell a răspuns:

Offf e interesant filmul...dar nici ew n`am habar laughing sun`o p kolegatha` si intreab`o si spune`mi si mee plzwinking daca nu scree pe google doi colegi indragostiti nu stiu. poate gasesti laughing
Bafta in cautare si sa imi zici dap? (:

| Gąßl a răspuns:

A walk to remember?

| xKiddutz a răspuns:

Nustiuu dar stiu ca il vazusem e super taree, daca il gasesti spune-mi si mie puppy dog eyes. Baftaa >big grin

| clauddette a răspuns:

Cred ca e vorba de : o iubire de neuitat