| Cristinna_8657 a întrebat:

Astazi merg cu diriga si colegii la cinema si vedem : Piratii din Caraibe 4tonguee ape si mai tulburi... daca este cineva sa imi spuna si mie cum este filmul, frumos, urat?

Răspuns Câştigător
| AdelinaPaula a răspuns:

E suuuperblove struck. Si eu am fost ieri rolling on the floor)) tot cu clasa si dirigalove struck
Minunat filmul. Merita vazut.love struck La inceput credeam ca o sa ma plictisesc, dar pe parcurs a fost mistoo.love struck
PS: Nu uita pop-cornul si sucul.hee hee

11 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

E frumos filmul dar mai diferit ca celalalte 3, adica are mai putina actiune pe Nava,Perla Neagra nu apare in film decat intr-o sticla, dar filmul este ok, numai ca se putea si mai bine.
Vizionare Placuta si Distractie Placuta.happy

| Corina a răspuns:

Daca tot mergi cu diriginta si colegii la Cinematograf, cred ca cel mai bine ar fi sa astepti sa vezi filmul cu ochii tai, pentru ati face propria impresie.

| ravanoos a răspuns:

Uite raspunsul meu aici http://fripta.com/u.php?user=ravanos

| Andy_8896 a răspuns:

:X:X cel mai frumos film te garandez e si comedie actiune :X:X funda? plz

| PhAeThoN a răspuns:

Eu zic ca este un film foarte bun de nota 10 si ca merita sa fie vazut!

| pinguluk a răspuns:

Misto

| Chiuaua a răspuns:

Filmul chiar merita vazut, mai bine ai avea rabdare panda deseara si ai sa vezi. deci mai pe intelesul tau da e frumos

| Piableu a răspuns:

Am fost sambata trecuta sa il vad. In 3D. Vreau sa ma fac pirat acum! Este super filmul, bine realizat, o sa te distrezi...in 3D!

| Pinck0 a răspuns:

Am fost alaltaieri si sincer cel mai frumos film! Niciodata nu m-au atras Piratii din Caraibe.si nu am vizionat nici'un film din 1.2. sh 3.pana am ajuns sa merg la cinema city 3D.la Piratii din Caraibe 4.eram sigura si convinsa ca o sa ma plictisesc dar chiar din contra cel mai de treaba film! merita vazut!

| PikySs a răspuns:

Deci crede`ma ca merita sa-l vezi :X este un film frumoS cu multa actiune :X

dupa ce`l vei vedea prima data :X ai vrei sa-l mai vezi in continuu :X

ma rog acum.depinde si de gustul fiecaruia in materie de filme :X

ViziOnare placuta :X:X!

| adrian1989 a răspuns:

Te ia somnu la film iti spun l-am vazut in cinema patria 3D si m-a luat somnu dupa 30 de min recomand cu caldura celelalte serii, acesta a fost un low buget deci dpmv nu se merita