| anonim_4396 a întrebat:

Atentie pentru toti fani Naruto Shippuden care sunt fani si naruskau!
cine imi poate spune o poveste cu narusaku in care sakura sa afele ca naruto e jinchuuriki si apoi prieteni sai? primeste cea mai buna poveste funda! O voi da peste 1 saptamani!

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

Dupa poza sunt fan Naruto Shippuden si narusaku.
Pai nu ai nevoie de o poveste acest lucru se intampla in primul sezon,cand Sakura afla ca Naruto e jinchuuriki si daca un biju(mostrul care este sigilat,la Naruto Kyuubi) este extras din jinchuuriki, el poate murii, atunci Sakura a inceput sa planga pentru Naruto si sa spuna ca este ingrijorata din cauza lui ca sa nu il prinda Akatsuki si sa il omoare.
O poveste de genul asta nu mi-a venit in minte deoarece stiu ca lucrul acesta se intampla in serial.Si eu sunt curioasa sa vad ce povesti inventeaza altii big grin

2 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

In episodul 16 se intampla

| ana290 a răspuns:

Meris!